19 lipca 2012

Spamownik


Czyli każdego rodzaju spam, reklamy, powiadomienia
oraz wszelkie opowieści dziwnej treści.

Z góry dziękuję.
 

31 komentarzy:

 1. Gdy rodzice Lynn zostali zamordowani dziewczyna trafiła pod opiekę swego wuja śmierciożercy. Była bardzo szczęśliwa ,gdy Czarny Pan wybrał ją do wykonania ważnej misji.
  Opowiadanie o Erze Huncwotów.
  Serdecznie zapraszam na: http://mroczny-znak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na mojego bloga o erze Huncwotów:
  http://opowiescizhogwartu.blogspot.com/
  oraz czasy Harry'ego:
  http://harrypotterinowamagiaa.blogspot.com/
  Gabrysia M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealny prefekt Hogwartu. Najlepszy uczeń. Pomocny.
  Kto by pomyślał, że to właśnie ten chłopiec będzie stał u szczytu czarnoksięstwa.
  Tworzenie horkruksów, fala morderstw, mrok. Tak można by rzec o Czarnym Panu. Ale co o nim wiadomo? Poznaj jego cele, żądania, obawy. Jak wyglądało jego życie przedtem?
  Poznaj wędrówkę na szczyt czarnej magii. Poznaj przemianę Toma Marvolo Riddle'a w mocarnego Lorda Voldemorta.
  Wrota czekają.
  http://lord-voldemort-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam ciepło, Kliii.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie nie chciała tego pamiętać. Zgięła wypełnioną kartę A4, po czym wrzuciła ją do kominka. Przeszłość to przeszłość. Coś, do czego musiała wrócić. Zakład z ojcem to była najgorsza oraz najbardziej szalona, nieprzemyślana decyzja ze strony Ruby. Jednak honor nie pozwalał jej na niedotrzymanie słowa. Ostatni raz spojrzała na apartament. Mimo iż nie przywiązywała się do miejsc ani do ludzi to lubiła to mieszkanie. Chwyciła jedną, średniej wielkości torbę, a następnie opuściła pomieszczenie.
  http://black-or-white-keys-the-piano.blogspot.com/

  Kim jest Alexis? Silną kobietą, którą bardzo trudno złamać, a także wyprowadzić z równowagi. Jak zachowa się, kiedy jej życie obróci się o sto osiemdziesiąt stopni? Kto okaże się przyjacielem? Kto zaufa jej , a komu ona? Czy sprawiedliwość okaże się prawdziwa? Prestiż, ceniona i wymarzona praca, luksusowy dom i samochód, pieniądze oraz brak wolności czy życie zgodnie z własnym sumieniem? Co wybierzesz? Alexis wybrała. Jak myślisz pierwszą czy drugą opcję?
  http://skrzywienie-cienia.blogspot.com

  Wybierz coś dla siebie ;) Zapraszam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie nie chciała tego pamiętać. Zgięła wypełnioną kartę A4, po czym wrzuciła ją do kominka. Przeszłość to przeszłość. Coś, do czego musiała wrócić. Zakład z ojcem to była najgorsza oraz najbardziej szalona, nieprzemyślana decyzja ze strony Ruby. Jednak honor nie pozwalał jej na niedotrzymanie słowa. Ostatni raz spojrzała na apartament. Mimo iż nie przywiązywała się do miejsc ani do ludzi to lubiła to mieszkanie. Chwyciła jedną, średniej wielkości torbę, a następnie opuściła pomieszczenie.
  http://black-or-white-keys-the-piano.blogspot.com/

  Kim jest Alexis? Silną kobietą, którą bardzo trudno złamać, a także wyprowadzić z równowagi. Jak zachowa się, kiedy jej życie obróci się o sto osiemdziesiąt stopni? Kto okaże się przyjacielem? Kto zaufa jej , a komu ona? Czy sprawiedliwość okaże się prawdziwa? Prestiż, ceniona i wymarzona praca, luksusowy dom i samochód, pieniądze oraz brak wolności czy życie zgodnie z własnym sumieniem? Co wybierzesz? Alexis wybrała. Jak myślisz pierwszą czy drugą opcję?
  http://skrzywienie-cienia.blogspot.com

  Wybierz coś dla siebie ;) Zapraszam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszyscy już znają historię Lily Evans. Co jeszcze mogłoby nas zaskoczyć? Lily nie znosi Jamesa, kłócą się, wyzywają, a potem nagle kochają. A może wcale tak nie było? A może Ruda miała powód, żeby go tak nie znosić? I co właściwie zmieniło jej myślenie, czemu zdołała go pokochać?
  Jeżeli chcesz poznać prawdziwą historię Lily...
  http://stop-dreaming-hp.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Atelier.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://szpieg-w-obozie.blogspot.com/

  Oto przedstawiam najlepszy blog grupowy, jaki spotkałam. Dołączyłam do niego w dzień otwarcia i nie żałuję. Prowadzą go bardzo miłe osoby, a atmosfera, która tu panuje jest niezwykła. Każdego, kto chce uczestniczyć w życiu Obozu Herosów serdecznie zapraszam.
  (Link pokieruje was na stronę główną a ja zapraszam w zakładkę „Atena” gdzie można znaleźć moją postać Angele.)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam! ;) blog fantasy
  http://szkolaastridlilo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na blog o Lily Evans i Jamesie Potterze. Opisuję tu erę Huncwotów. ;)
  http://lily-evans-i-james-potter.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 10. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej zapraszam do mnie na http://spojrzenie-syriusza-blacka.blogspot.com/
  Blog opowiada o latach szkolnych Syriusza Blacka

  OdpowiedzUsuń
 12. Lifeline
  Gabriela Dawson zwana Gabby miała ułożone życie. Pragnęła zostać strażakiem, lecz nie udało się. Spróbowała w innej instytucji. Wiedziała, że skomplikuje sobie życie. Jednak postanowiła zaryzykować. Czy przyjaźń ze strażakami i byłą partnerką przetrwają? Czy pojawi się ktoś na horyzoncie?
  http://good-in-goodbye.blogspot.com/

  Mysterious person
  Nie tego pragnęła. Nie tego chciała. Zrobiła tyle "niemożliwych" rzeczy, które długo będą się ciągnęły za nią. Walka o teraźniejszość. Walka o przyszłość. A co z przeszłość? Ryzyko. Adrenalina. To znane uczucia. A co ze spokojem?
  Nie podda się.
  Nie zapomni.
  Dokończy.
  http://cruel-crime.blogspot.com/

  Loneliness as a couple
  Aktor to uzdolniona osoba, która potrafi wcielić się w każdą postać oraz idealnie odegrać swoją rolę. Czy taką osobą jest Nika Dowell zwana Nikki? Zdecydowanie! Wie o tym każdy, kto mógł oglądać ją podczas spektaklu w teatrze "Red", który niewątpliwie sławę uzyskał dzięki niej. Czy pozostanie tak na zawsze? Czy dobra passa Nikki będzie trwała dalej? Nawet ona o tym nie śniła, choć posiada ogromną wyobraźnię.
  http://give-up-or-fight.blogspot.com/

  Wybierz coś dla siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. *
  http://lifedreamscomestrue.blogspot.com/
  "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."
  ZWIASTUN :
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s-w4NCr-Udc

  *
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała.
  ZAOBSERWUJ BLOGA

  OdpowiedzUsuń
 14. http://zamaskaklamstw.blogspot.com/
  To jest mój pierwszy blog. Na razie wstawiony tylko I rozdział. Zachęcam do komentowania i zostania ze mną na dłużej.

  OdpowiedzUsuń
 15. http://levicorpus.forumpolish.com/

  Zapraszamy na Forum PBF w czasach Huncwotów. Kochasz pisać? Kochasz świat Harry'ego Pottera? Baw się z nami i twórz magiczny świat. PBF-y to gra fabularna, opowiadania pisane na role za pomocą forum. Odwiedź nas, doskonal swój warsztat, baw się, poznaj wspaniałych ludzi i znajdź nowych czytelników!

  OdpowiedzUsuń
 16. http://problem-days.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. http://nathalie-rose.blogspot.com/
  to blog, który jest zbiorem moich wszystkich opowiadań :)
  Obecnie piszę historię o bogatej i rozpieszczonej Vanessie, która będąc pod stałą kontrolą rodziców postanawia wyprowadzić się do brata. Pewnego dnia dziewczyna wraz z bratem ma poważny wypadek, który na zawsze zmieni jej życie. Vanessa dowie się, że jej idealna rodzina to tylko pozory. Co zrobi dziewczyna gdy pozna prawdę? Jakie tajemnice ukrywa przed nią rodzina? Jak zareaguje gdy dowie się wszystkich rzeczy o swoim najukochańszym bracie?
  Zapraszam na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Kap. Kap. Kap.

  Deszcz padał, idealnie dopasowując się do mojego humoru. Bębnił o szyby, a wiatr dudnił za oknem. Brzmiał jak jakaś smutna piosenka, puszczona by zagłuszyć wszelkie smutki. Ale w moim przypadku to nie wyszło. Nadal miałam w pamięci to wydarzenie, a tłumaczenie medyków ze szpitala św. Munga, że to nie była moja wina, nie pomogły pozbyć się tego wspomnienia. A wręcz je nadal trzymało. Mogłam sobie wmówić, że to jest tylko koszmar, że oni nie zginęli, ale ciągłe ich ględzenie "oni nie żyją, nie martw się" doprowadzało mnie do szału.

  [bold-secrets.blogspot.com]- Nowe Pokolenie

  Pozdrawiam i zapraszam :>

  OdpowiedzUsuń
 19. Największym bólem jest strata bliskiej Ci osoby. Osoby, która nie zważała na okoliczności i była przy Tobie cały czas, nie oceniała. Wspierała mimo trudnych chwil i Twoich humorków. Jednak kiedy taki człowiek odejdzie, zada Ci o wiele więcej cierpienia niż jakakolwiek ostra sprzeczka, która się pomiędzy wami zdarzyła. Kłótnia jest przy tym zaledwie delikatnym podmuchem wiatru w czasie wichury. Masz wciąż jednakże promyk nadziei, w końcu nadzieja umiera ostatnia. Jedynie ona jest potężniejsza od strachu. Lecz kiedy ona zniknie, uświadamiamy sobie bolesną prawdę. Niestety z czasem podświadomie czujemy pustkę w naszym sercu, toniemy w jeziorze rozpaczy. Staramy się wydostać z sideł przeszłości, żyć tak, jak było wcześniej. Szósty rok nauki w Hogwarcie rozpoczyna się w mrocznych czasach i możemy spodziewać się wszystkiego. Kasztanowłosa ma częste wybuchy złości, zwłaszcza na Ślizgonach. Czasami jej się zdarza nawet nakrzyczeć na swoich przyjaciół. Na szczęście oni ją rozumieją, bo wiedzą co przeszła. Jesteś ciekaw jakie przygody czekają brązowooką?

  Zapraszam : http://milosc-nie-wybiera-wybiera-nienawisc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. http://incapacitate.blogspot.com/
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam na pierwszy rozdział! :)
  http://druga-polowka-lily.blogspot.com/
  Lily

  OdpowiedzUsuń
 22. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Z góry przepraszam za spam :)

  http://moony-padfoot.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam na naszego bloga. Każda z nas publikuję tam własne fanfiction Potterowskie z Czasów Huncwotów :3

  OdpowiedzUsuń
 25. http://zaslugujesz-na-szczescie.blogspot.com/
  Zapraszam :) Na tym blogu publikowane są dwie historie. Jedna pisana przeze mnie a druga przez moją przyjaciółkę. Zapraszam to przeczytania i skomentowania obydwu :)

  OdpowiedzUsuń
 26. http://dark-years.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 27. http://lifedreamscometrue.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 28. zapraszam na moje dwa blogi;
  Harry Potter: kochac-hp.blog.pl
  Lili i James: agdybyevanspotter.bloog

  OdpowiedzUsuń
 29. Hogwart już nie przypomina bezpiecznego azylu. Zło czai się wszędzie. Zbliża się koniec pierwszego semestru nauki Huncwotów, rok 1977 dobiega właśnie końca. Kto stanie po stronie dobra, a kto po zła? Jaka będzie ostateczna decyzja, to zależy od Was. Zapraszamy wszystkich chętnych do podróży w czasie. Wiele wolnych postaci kanonicznych, wiele dróg do wybrania. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Uwielbiasz pisać, tworzyć, masz zapędy by zostać pisarzem. Zapisz się już dziś.

  Zapraszam wszystkich do gry pbf (play by forum) usytuowanej w czasach młodości rodziców Chłopca z Blizną. Wiele wolnych postaci kanonicznych, wiele postaci do przejęcia. Jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia.

  Draco Dormiens PBF

  OdpowiedzUsuń
 30. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. W każdym razie jestem tu 6 lat po opublikowaniu tego posta, i nawet pomimo że wiem że nikt tego komentarza pewnie nie przeczyta, to zapraszam do mnie- www.zamkowehistorie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń